142Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sesli Sohbet Sitelerinde Nasil Gif Yapilir

SESLİ SOHBET

Sesli sohbet Gif Yap , internet üzerinde mobil veri veya wifi ağı aracılığıyla beraber birbirlerinden haber alma işlemidir. Bu sohbet siteleri, uygulamaları sayesinde sesli chat, kameralı sohbet, ve Nasıl Gif Yapılır chat işlemleri gerçekleştiririz. Yaklaşık 10 sene öncesinde böyle bir şeyin olucanı birisi söylese kuşkusuz olarak herkes güler geçer. İnsanlar, dostları, arkadaşları ve sevenleri ile her daim iletişimde olmak için genelde daha kolayını ve ucuzunu tercih etmek için çaba göstermektedir.

 

Watsap

Ülkelerin çoğunluğunun kullanmakta olduğu bir sesli chat, mesajlaşma, resim gönderip alabilme özelliği olan bir uygulamadır. Oldukça kullanışlı olan ve neredeyse herkesin kullandığı bir uygulamadır.

Azar

Azar uygulaması ülkeler arasında karışık olarak eşleşme yapan bir kameralı chat uygulamasıdır. Oldukça kullanışlı ve populer bir uygulama olan azar uygulaması oldukça iyi vakit geçirmemizi sağlamaktadır ve uygulamayı ücretsiz olarak indirmemizde oldukça mümkündür.

Skype

Bu kategorideki en popüler uygulama diyebileceğim uygulamardan biriside Skype’dır. Mobil cihazlarda da görüntülü konuşma özelliği olması özelliği oldukça kullanıcıları tarafından daha çok tercih edilme imkanı sunar.

Yazar : `·.ߥ-«Pµ§µ.·´
29 Oca 2019
61 Görüntüleme

Tags:


Gönder
sesli sohbet